Hartvik Home
Iepazīsti

Hartvik

“Hartvik F” piedāvā augstvērtīgus gaļas, kulinārijas, maizes, miltu konditorejas produktus un delikateses, kā arī sniedz iespēju veikt individuālus pasūtījumus.
 
Šeit piedāvātie produkti ir izcils miesnieku, maiznieku, pavāru un konditoru roku darbs, gatavoti ar rūpību un mīlestību, izmantojot tikai rūpīgi atlasītas un kvalitatīvas izejvielas.
Konditoreja kafeinīca Konditoreja kafeinīca Konditoreja kafeinīca Konditoreja kafeinīca Konditoreja kafeinīca
Tortes Deserti Kafija ēdieni gardumi Tortes Deserti Kafija ēdieni gardumi Tortes Deserti Kafija ēdieni gardumi Tortes Deserti Kafija ēdieni gardumi Tortes Deserti Kafija ēdieni gardumi
Apmeklē mūs klātienē
Veic individuālu pasūtījumu
Pasūti produkciju ar piegādi
Mūsu stāsts

Garša ar vēsturi

Uzņēmuma “Hartvik F” pirmsākumi meklējami jau 19. gadsimta beigās, kad vācu Hartvigu (Hartwig) ģimene 1862. gadā Rīgā atvēra savu gaļas tirgotavu. 1921. gadā dibināta firma “Oskar Hartvig”, kas tobrīd atradās Rīgā, Skārņu ielā 3. Vēlāk, 1932. gadā, firmu iegādājās Peisels Fingergoits, kurš jau no pašas bērnības bija strādājis pie Oskara un kļuvis par galveno miesnieku. Pārņemot uzņēmumu, Peisels saņēma arī tiesības paturēt nosaukumu “Oskar Hartvig”, kā arī nodeva savas zināšanas un prasmes savam dēlam. Šobrīd uzņēmuma nosaukumā “Hartvik F” redzams arī F burts, jo tas joprojām ir Fingergoitu ģimenes īpašumā.

“Hartvik F”, būdams ģimenes uzņēmums ar tik pieredzes bagātu un garu vēsturi, saglabā stabilas vērtības – ģimeniskumu, ekskluzīvu produkciju no augstākās kvalitātes izejvielām, kā arī gadu gaitā pārbaudītas gatavošanas tehnoloģijas. Vienlaikus uzņēmums nebaidās izmēģināt arī jaunākās kulinārijas tendences. Daudzo gadu gaitā “Hartvik F” ir ne tikai saglabājis savu augstvērtīgas gaļas tirgotavas statusu, rūpīgi izraugoties labākās zemnieku saimniecības, bet arī apliecinājis sevi kā maizes un konditorejas gardumu ceptuve, kā arī vieta, kur iegādāties izsmalcinātas delikateses.

About Hartvik Home
Nāc Ciemos

Mūsu Adreses

Katru dienu no plkst. 9:00 līdz 19:00
+371 67541205

Mēs izmantojam sīkfailus, lai vāktu apmeklējuma statistikas datus un uzlabotu jūsu pieredzi.

Aicinām iepazīties ar sīkdatņu izmantošanas noteikumiem Privātuma politikā un piekrist sīkdatņu saglabāšanai.